Kurumsal Hediyelik Ürünler

Kurumsal Hediyelik Ürünler

Müşteri ziyaretlerinizde, bayram tebriklerinizde, fuar katılımlarınızda önemli misafirlerinize hediye edebileceğiniz özel bir hediyedir. Teşekkür edin, onurlandırın, sevin, mutlu edin. Siz hikayenizi anlatın, biz firmanıza yada Size en uygun hediyeyi  tasarlayalım.

BEREKET NARI:  Sevdiklerinize ve kendinize bereket narı ile şans, mutluluk ve bereket dileyin.

YEDİ FİL:  Yedi dilek, yedi umut, yedi şans hepsi gerçek olsun. Mutluluğu ve umudu yedi fil ile hediye edin.

KAFEMELA KAHVE KUTUSU:   Kahveye hayır diyemeyen bir dostu, bir sevgiliyi mutlu etmek için eşsiz bir hediye. (otantik kahve fincanı, otantik lokumluk, Türk kahvesi, tütsü, ahşap tütsülük, lokum, aromalı mumlar)

ZEY SEPETİ:  Küçük şeyler, bir torba mutluluk, bizi sevindiren, mutlu eden, özel hissettiren. İşte zey sepeti bu. Bir torba içinde toplanmış küçük mutluluklar. Lavanta kesesi, zeytin yağ sabunu, aşk çayı, zeytin yağ şişesi, Tarhana Kesesi.  Doğal, naturel, el yapımı.

ZEYTİN YAĞ VE SABUNU:   Kullanımlık ambalajıyla, 1. Kalite sızma zeytin yağ ve zeytin yağ sabunu. Zeytin cenneti Aydın’dan.

LAVANTA KESELERİ:   Kına gecesi, düğün, sünnet, doğum vb tüm özel günleriniz için dekoratif, el yapımı, hediyelik lavanta keseleri.

KOLONYA ŞİŞELERİ:   Farklı renkler, farklı şişeler ve farklı kokularda hazırlayacağımız kolonya şişeleri ile Sizi ve firmanızı özel kılıyoruz.

KURUMSAL HEDİYELİKLER:   Müşteri, personel ve iş ortaklarına özel hediyelik dünyası için, bize ulaşın size veya firmanıza özel hediyelikler tasarlayalım.

Kurumsal Hediyelikler: (Okyanus Uluslararası Stand Tasarım Uygulama A.Ş) Kahve hediye kutusu içindekiler:

  • Kapaklı otantik kahve fincanı.
  • Otantik lokumluk.
  • Selamlık kahvesi (kutunun içinde 7 çeşit sade, okkalı, kakuleli, tarçınlı, çikolatalı, damla sakızlı ve kayısılı tek pişirimlik Türk kahvesi var)
  • Biliyorsunuz Türk kahvesinin ticarette ayrı bir dili ve ayrı bir yeri var. Sizi ziyarete gelen müşteriniz eğer Türk kahvesi içmek isterse daha uzun oturacak ve büyük ihtimalle Sizinle iş yapacaktır gibi. O yüzden Türk kahvesi hediye etmek ticaretimizin de 40 yıl devam etmesini istiyorum demektir aslında. Çünkü 1 fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır.