Hakkımızda

Hakkımızda

4 Şubat 2015 yılında 10 yıllık birikim ve bir hayalle yola çıktı Kafemela. Süreç zor ve sektör büyük ama genç yaşında sağlam dostları oldu. (referansları) Çünkü gücünü değişimden ve işine sanatı katmaktan aldı Kafemela.

Firmanızın kurumsal davet ve organizasyonlarında, ürün tanıtım ve lansmanlarında, seminerlerde, bayi toplantıları ve Açılış organizasyonlarında: sunmuş olduğumuz cafebreak hizmetiyle güler yüzlü ve presentabl servis personelimizle, kullanmış olduğumuz ekipmanlarla alışılmışın dışında renkli sunumumuzla sizi kısa bir an bile olsa iş dünyasının stresli havasından sıyırarak, sıcak bir kahve molasını en keyifli kılmayı hedefliyor.

Birbirinden lezzetli ürünlerle dolu zengin menümüz ile özellikle Fuar ve Organizasyon sektöründe Catering-Hostes hizmeti veren lider firmalardan biri olmuştur.

Size özel konseptimiz ve özenle hazırlanmış ikramlarımız ile fuar, açılış davet gibi organizasyonlarda hizmetinizdeyiz.

KAFE MELA NASIL ÇALIŞIR?

STANDART PAKET
Paket standart ama sunum ve hizmet özel 1 ikram sunum hostesi Sınırsız sıcak içecekler (çay, sütlü ve sade kahve, cappucchino, bitki çayları. Sınırsız soğuk içecekler(su, soda, coca cola, limonata, meyve suları. Sınırsız Taze günlük tatlı, tuzlu kuru pasta Sınırsız Kokteyl kuruyemiş Meyve aromalı şekerler Porselen masa ekipmanları. Peçete, çöp torbası, kağıt havlu, oda spreyi, el tepsisi v.b tüm sarf malzemeler.

ÖZEL PAKET FUAR BOYUNCA
Kafemela kahve hediye kutusu ( Özel misafirleriniz için. galeride fotoğrafını görebilirsiniz. ) Özel tasarım içecek menüsü (galeride fotoğrafını görebilirsiniz.) Özel tasarım servis hostes kıyafeti (galeride fotoğrafını görebilirsiniz.) Nostaljik ahşap servis arabası.(galeride fotoğrafını görebilirsiniz.) 2 bayan ikram sunum hostesi Sınırsız sıcak içecekler (çay, sütlü ve sade kahve, Türk kahvesi, cappucchino, espresso bitki çayları. Sınırsız soğuk içecekler(su, soda, coca cola, limonata, meyve suları. Sınırsız taze, günlük tatlı ve tuzlu kuru pastalar Sınırsız taze, günlük kokteyl kuruyemiş Sınırsız sade lokum, fıstıklı lokum Karışık kanepeler Karışık ekler Mini rulo pastalar Karışık tartolet (kivili, çilekli, muzlu, kestaneli ) Sabah saatleri sunum sepetinde poğaca, kaşarlı simit ve mini pizzalar. Çikolatalı bonbon Islak kek browni Meyve aromalı şekerler Porselen masa ekipmanları. Peçete, çöp torbası, kağıt havlu, oda spreyi, el tepsisi v.b tüm sarf malzemeler.

Vizyonumuz

  • Bizimle çalışma potansiyeli olan her firma ve her kişi için, güven veren, yaratıcılıkla üreten ve kaliteyi sunan bir marka olmak.

Misyonumuz

  • Müşteri memnuniyetini onların gözünden bakarak, zamanında ve en istenen şekliyle sunup, kalite çıtasını sürekli yukarı çeken bir firma olmak.

Sertifikalarımız

  • KafeMela Marka Tescil Belgesi

İnsan Kaynakları

  • Organizasyonlarımız da bizimle dönemsel olarak çalışmak isteyen host ve hostes adayları info@kafemala.com adresine fotoğraflarıyla birlikte cv lerini gönderebilirler.,

Fuarlara Hostes, Fuarlara Catering, Cafe Break