CafeBreak (Fuarlara – Organizasyonlara)

CafeBreak (Fuarlara – Organizasyonlara)

Etkinliğinizde sunulan ikramlar, her yerde bulunabilen, sıradan yemekler olmamalı.
Bu sebeple Kafemela sürekli kendini yenileyerek sizlere farklı Menüler, ve farklı tatlar sunmaktadır.

Bir şirket toplantısında kurulan şık bir hızlı kahvaltı büfesinden, oturma düzeninde çok özel bir akşam yemeğine veya kurumsal bir VIP Kokteyle…
Tüm ikramlar lezzet ve farklılığının yanı sıra, çok özel sunum farklılıkları ile de davetlerinizde fark yaratmalı ve hoşluk katmalı diye düşünüyoruz.

STANDART PAKET
Paket standart ama sunum ve hizmet özel 1 ikram sunum hostesi Sınırsız sıcak içecekler (çay, sütlü ve sade kahve, cappucchino, bitki çayları. Sınırsız soğuk içecekler(su, soda, coca cola, limonata, meyve suları. Sınırsız Taze günlük tatlı, tuzlu kuru pasta Sınırsız Kokteyl kuruyemiş Meyve aromalı şekerler Porselen masa ekipmanları. Peçete, çöp torbası, kağıt havlu, oda spreyi, el tepsisi v.b tüm sarf malzemeler.

ÖZEL PAKET FUAR BOYUNCA
Kafemela kahve hediye kutusu ( Özel misafirleriniz için. galeride fotoğrafını görebilirsiniz. ) Özel tasarım içecek menüsü (galeride fotoğrafını görebilirsiniz.) Özel tasarım servis hostes kıyafeti (galeride fotoğrafını görebilirsiniz.) Nostaljik ahşap servis arabası.(galeride fotoğrafını görebilirsiniz.) 2 bayan ikram sunum hostesi Sınırsız sıcak içecekler (çay, sütlü ve sade kahve, Türk kahvesi, cappucchino, espresso bitki çayları. Sınırsız soğuk içecekler(su, soda, coca cola, limonata, meyve suları. Sınırsız taze, günlük tatlı ve tuzlu kuru pastalar Sınırsız taze, günlük kokteyl kuruyemiş Sınırsız sade lokum, fıstıklı lokum Karışık kanepeler Karışık ekler Mini rulo pastalar Karışık tartolet (kivili, çilekli, muzlu, kestaneli ) Sabah saatleri sunum sepetinde poğaca, kaşarlı simit ve mini pizzalar. Çikolatalı bonbon Islak kek browni Meyve aromalı şekerler Porselen masa ekipmanları. Peçete, çöp torbası, kağıt havlu, oda spreyi, el tepsisi v.b tüm sarf malzemeler.